Vyber krajinu 
 
   
 
 
Nachádzate sa v: Pages / Zepter Finance

Zepter Finance, new generation in finance business

Vďaka kontinuálnemu rozvoju a úspešne realizovanému poslaniu v oblasti zdravia, kvality a istoty dokázala skupina Zepter získať dôveru svojich klientov aj pre jej servis, poskytovaný v oblasti financií.

Naša nezávislosť a dlhodobá spolupráca s najrenomovanejšími bankami a poisťovňami na svete nám umožňujú vypracovať pre klienta skutočne to najlepšie možné riešenie, dostupné na trhu.

Značka Zepter ako značka spájajúca sa s dlhou životnosťou a kvalitou, ako aj vysoko špecializovanými odborníkmi, ktorí disponujú viac ako desaťročnými skúsenosťami kombinuje prostredníctvom Zepter Finance svoje Know-How v oblasti finančníctva, aby dokázala svojim klientom zabezpečiť lepšiu finančnú budúcnosť.

Na základe bohatých skúseností, ktoré sú podporené fundovanými analýzami trhu garantuje Zepter Finance istotu v oblasti investícií a pre úplnosť ponuky využíva Zepter Finance detailné analýzy, ako aj na budúcnosť orientované hodnotenia pre účely zabezpečenia istejších príjmov.

V dôsledku profesionálneho servisu pre klientov garantuje Zepter Finance svojim klientom individuálne celoživotné poradenstvo.